Organizatorzy

Profil organizatora: Centrum Konferencyjno- Szkoleniowe Hotel Boss
hotel Boss

Centrum Konferencyjno- Szkoleniowe Hotel Boss

Zadzwoń 22 516 61 00
GODZINY OTWARCIA
clock
Czynne całą dobę
Parkowanie
Parking: Na posesji
DODATKOWE INFORMACJE KONTAKTOWE
marketing@hotelboss.pl
http://www.hotelboss.pl/
Dojazd:
Do naszego hotelu można dojechać:
1. Autobusami komunikacji miejskiej linii 521, 305, 161, N72, N22 ( przystanek „PKP Miedzeszyn”), linii 115 (przystanek „Lawinowa”), SKM linia S1 oraz PKP (stacja „Miedzeszyn”);
2. Samochodem z centrum Warszawy, kierunek Puławy – 15 km.
Hotel Boss*** w Warszawie to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, a także przyjęć, bankietów okolicznościowych i pikników. Dobrze skomunikowana lokalizacja sprawia, że do centrum można dojechać jedynie w 20 minut.Do dyspozycji organizatorów szkoleń oddajemy 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 400 osób. Wszystkie sale wyposażone są w ekran, flipchart, projektor multimedialny, nagłośnienie, bezprzewodowy dostęp do Internetu (20Mb/s). Zapewniamy obsługę koordynatora konferencji.

Hotel Boss to również doskonała baza noclegowa. Posiadamy 136 komfortowych pokoi z łazienkami, w których możemy zagwarantować nocleg dla 280 osób. Każdy pokój wyposażony jest w duży, płaski telewizor, telefon, bezprzewodowy internet i suszarkę do włosów.

Po całym dniu szkoleń możemy zorganizować kolację grillową w naszej restauracji Stary Młyn (do 400 osób), Karczmie Góralskiej (do 90 osób) lub w kameralnej Chacie Grillowej (do 30 osób).

W eleganckiej restauracji Malinowej zorganizujemy bankiet lub uroczystą kolację nawet dla 350 osób.

Stylizowany na lata 20-te Klub Retro daje możliwość rozegrania turnieju w kręgle, cymbergaja, piłkarzyki lub rzutki, a także zorganizowania dyskoteki.

Dysponujemy rozległym terenem zielonym (łącznie 3 ha), na którym można zorganizować zarówno zajęcia team-buildingowe, jak i rodzinne pikniki.

Mocną stroną Hotelu Boss jest wyśmienita kuchnia, specjalizująca się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej.

Posiadamy bezpłatny, dozorowany parking z 250 miejscami postojowymi.

Jesteśmy przekonani, że Hotel Boss będzie niezawodnym partnerem w organizacji zarówno małych szkoleń, jak i dużych kongresów i eventów, a profesjonalny i doświadczony personel zadba o komfort i wygodę naszych Gości.